Alessandro Spa Pedikür

Alessandro Spa Pedikür

Bakımlı ayaklar mükemmeldir: çok hoş görünürler,çok çekicidirler ve bizim iyi hissetmemizi sağlarlar. Pedix ile Alessandro mükemmel bir ayak bakımı için gerekli olan tün faktörleri barındırır.

MARINAVITAL GÜZELLİK PEDİKÜRÜ

Çok özel kozmetik ayak bakımı

Ayaklarımız bizim sadık arkadaşlarımızdır.. Bizi her yere götürürler. Yaşamımız boyunca dünya turunun dört misline eşit bir yolda ağırlığımızı çekerler ve her cins ayakkabıya kendilerini uyarlarlar. Ayaklarımızın bazen duyarlı olabilecekleri olgusu ancak bize zarar vermeye yada yakmaya başladıklarında veya ayak cildi kuru ve sert hale geldiğinde farkına vardığımız bir şeydir. Uzun sürelerle ayakta kaldıktan sonra yorucu alışverişlerden sonra veya hatalı ayakkabılar giydiğimizde ayaklarımıza onlara yeniden enerji sağlayacak bir bakım temin etmeniz gerektiğini kolayca anlarız.

Bununla birlikte, “ayak bakımı” kavramı sıkça şekilde hasta veya yaşlı ayak ile karıştırılır. Ayak bakımı, bundan çok daha fazlası demektedir, zira bu bakım sadece ayaklarımızı güzellik ve bakımını sağlamakla kalmaz ayrıca herkesin kendini iyi hissetmesine de yardımcı olur. Bu husus, kozmetik ayak bakımını sadece bir önleyici olarak değil aynı zamanda bir “lüks” olarak ve aşağıda belirtildiği şekilde haklı olarak bu son yıllarda algılayan artan sayıda kimseler tarafından kabul edilmektedir.

Ayak doğanın ufak bir baş yapıtıdır. Ayağımız; 26 kemik, 33 eklem, 19 kas ve 100’den fazla bağ içerir. Bütün bunlarla birlikte hareketlilik ve sağlamlık ve denge kazandırır. Bununla birlikte en fazla hayranlık çeken olgu her bir adım için sarf edilmek üzere, ayak tabanının adale, tendonlar ve de aşıl kirişi tarafından depolanmış olmasıdır.

İnsan ayağı inanılmaz derecede etkin bir enerji yenileme aracıdır.

Bu enerji depolama yeteneği, PEDIX Marina Vital Güzellik Pedikürünün arkasında yatan devrimsel fikrin temelidir.

Benzersiz etken maddeler ve de madensel taşlar kullanılan enerji veren özel masajı sayesinde enerji sadece ayakta açığa çıkmakla kalmaz aynı zamanda orada depolanır.

Pedix MarinaVital® pedikür, ayaklarınıza olan ilginizi arttırmayı garanti eder.

UYGULAMALAR

ALESSANDRO Temel PEDIX Pedikürü
    
ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital Ayak Bakımı  
Ayak Banyosu, tırnakların kısaltılıp,şekillendirilmesi, peeling, bakım ve ayak masajı

ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital Ayak Bakımı  
(Ölü Deri Temizleme+ Maske Uygulaması)


ALESSANDRO PEDIX Marina-Vital   
        
             
Parafinli Ayak Bakımı

Beyazlatıcı Spa Pedikür
            
Tırnak Parlatma ve Oje
            
Kalıcı French 
   
  
NOT: Ayak bakım uygulamaları Tibet Sekiz Masajı ile yapılmaktadır.


TİBET SEKİZ MASAJI

Bireysel olarak uygulanan Tibet Sekiz Masajı; enerji akımının geleneksel bilgisine dayanmaktadır. Bu özel masaj; enerji kaynaklarını açığa çıkarmakta ayrıca bu masaj enerjinin depolanmasını sağlamaktadır.

Tibet anlayışına göre enerji akışında bir azalma görülmesi  durumu sağlıkla ilgili sorunların belirtisidir. Dolayısıyla yeni bir canlılık kazanmak için enerji akışının hızı bu yöntemle arttırılmalıdır.
Tibet Sekiz Masajının serbest enerji akışındaki olumlu etkileri:
Ağrıdan arınma
Terlemenin azalması
İlgili eklemlerini daha iyi hareketliliği
Cilt renk atmalarının ve yaraların iyileşmesi
Dikkat gücünün artması
Enerji ve canlılık artışı