Jel Sistem Protez Tırnak

Jel Sistem Protez Tırnak

Alessandro Asitsiz Protez Tırnak(Jel Sistem)
Doğal tırnak uzatma güçlü  ve güzel tırnaklara ulaşmanın en kısa yoludur.

Günümüzde her iki bayandan biri kırılgan, çatlayan, hassas ve dayanıksız tırnaklardan şikayetçilerdir. Ayrıca hormonel etkenlerden, yanlış manikür ve stresten kaynaklanan tırnak yeme alışkanlığı da bayanların şikayetçi olduğu sorunlar arasındadır.
Alessandro Jelleri ile uygulanan tırnak modelajı sayesinde istenilen uzunluktaki ve görüntüdeki  tırnaklara sahip olabilirsiniz. Uygulaması kolay modelaj ürünleri ile Alessandro; tırnaklarını uzatamayan, tırnakları kırılan ve tırnak yiyen kişilere uzun tırnaklara sahip olma şansını veriyor…

Asit içermeyen jeller ile uygulanan modelaj işleminde doğal tırnağınızın anatomik yapısına zarar vermez ve tırnaklarınızda durduğu sürece tırnaklarınızı sarartmaz. Uzun süre parlaklığını koruyan jeller ile dikkat çekici tırnaklara sahip olmanızı sağlar.
 
French Manikür uygulaması son yılların en çok tercih edilen uygulamalarından biridir. El ve ayak tırnaklarında doğal ve çekici görünümü sağlayabilmesinden ötürü çok sık tercih edilen kalıcı french uygulanması; estetik ve şıktır. Pratik uygulanabilme özelliği ve kalıcılığı ile sadece yazın değil yılın her mevsimde bakımlı el ve ayak tırnaklarının varlığı söz konusu hale gelmiştir. Kalıcı French uygulaması, kalıcılığını en az 4 hafta boyunca korur ve parlaklığını yitirmez.
Alessandro French jeller ile uygulanan  kalıcı French, doğal tırnağı sarartmaz ve tırnağın anatomik yapısına zarar vermez.

Alessandro French jeller ile uygulanan KALICI FRENCH MANİKÜR ve tırnak süslemeleri ile istenilen şekil ve motif uzun süre tırnakta saklanabilir.

TIRNAK MODELAJI BAKIMI
Yeni Tırnak Modelajı                                
Sculpture Control System, Asitsiz
REFILL -DOLGU               
Tırnak Modelaj Dolgusu(3-6 Hafta arasında ve tırnak boyama)
Yüzeysel Onarım (Adet Tırnak)             
Tırnak Modelaj Manikürü                 
Kısaltma,dolgu,Parlatıcı Jel
Tırnak Süsleme ve Dekorasyonu (Adet Tırnak)          
Piercing / Yüzük                
Kalıcı FRENCH                  
Kalıcı FRENCH Dolgu                                                                       
Kalıcı FRENCH +Kamuflaj Gel                                                  
Yeni Tırnak Protezi + Kalıcı FRENCH                             
Kalıcı FRENCH (AYAK)                 
Şablonla Tırnak Uzatma